عصر متاورس
3 ارز دیجیتال هوش مصنوعی 2023 - سرمایه گذاری در کریپتو AI

3 ارز دیجیتال هوش مصنوعی 2023 - سرمایه گذاری در کریپتو AI

پیش گفتار

با رشد بازار ارزهای دیجیتال و رونق گرفتن پروژه‎‎‎‎‎‎‎‎های درحال توسعه، کاربران به دنبال یک پروژه بلاکچینی مناسب برای سرمایه گذاری هستند. اگرچه باوجود نوسانات شدید در بازار ارزهای دیجیتال، نمی‎‎‎‎‎‎‎‎توان یک پروژه 100% سودآور را شناسایی کرد. بااین حال دراین مقاله از عصر متاورس به معرفی و بررسی بهترین پروژه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های هوش مصنوعی درحال توسعه می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎پردازیم که می‎‎‎‎‎‎‎توانید برای سرمایه گذاری در سال جاری، به آن‎‎‎‎‎‎ها توجه کنید. 

سلب مسئولیت : این مقاله را به عنوان یک توصیه سرمایه گذاری درنظر نگیرید، هدف از این مقاله صرفا اطلاع رسانی و دراختیار گذاشتن منابع درست دراختیار شما عزیزان بوده و هیچگونه سرمایه گذاری را تایید یا رد نمی‎‎‎‎‎‎‎‎کند.

1- پروژه هوش مصنوعی AiDoge (با نماد AIDOGE)

مولد هوش مصنوعی میم کوین

یکی از بهترین ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی، برای سرمایه گذاری درحال حاضر، AiDoge است. یک پروژه مبتنی بر بلاکچین که از هوش مصنوعی برای؛ مدیریت، تولید و اشتراک گذاری "میم‎‎‎‎‎‎کوین ها" به صورت آنلاین، استفاده می‎‎‎‎‎‎‎‎کند. این پروژه درحال توسعه است و هنوز در مراحل اولیه خود، قرار دارد. 

AiDoge دارای یک مولد هوش مصنوعی "میم‎‎‎‎‎‎کوین" است که به کاربران اجازه می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد، تا از طریق اعلان‎‎‎‎‎‎‎‎ها و پیام‎‎‎‎‎‎‎‎های متنی ساده، میم‎‎‎‎‎‎کوین های مرتبط را با کیفیتی بالا، ایجاد کنند. به عنوان مثال می‎‎‎‎‎‎‎‎توانید از این مولد هوش مصنوعی بخواهید که؛ یک الگوی رفتاری ایجاد کند که "روباهی بنفش با عینک آفتابی و کلاهی لبه دار " را به نمایش بگذارد. 

AiDoge، کمتر از چندثانیه، یک الگوی رفتاری جذاب با تصاویر و همچنین یک شعار مناسب ایجاد خواهد کرد. سپس شما می‎‎‎‎‎‎‎‎توانید "میم‎‎‎‎‎‎کوین" خودرا در رسانه‎‎‎‎‎‎‎‎های اجتماعی و تنها با یک کلیک، به اشتراک بگذارید. نکته جذاب این است که؛ میم‎‎‎‎‎‎‎‎های تولید شده، کاملا منحصربه فرد خواهند بود. AiDoge بااین حرکت می‎‎‎‎‎‎‎‎تواند مشکلات سابق مربوط به میم‎‎‎‎‎‎کوین هارا که در رسانه‎‎‎‎‎‎‎‎های اجتماعی پخش می‎‎‎‎‎‎‎‎شدند، برطرف کند.

یکی دیگر از ویژگی‎‎‎‎‎‎‎‎های منحصربه فرد AiDoge این است که؛ میم‎‎‎‎‎‎کوین ها، توسط NFT ها در بلاکچین پشتیبانی می‎‎‎‎‎‎‎‎شوند. به این معنا که شما می‎‎‎‎‎‎‎‎توانید مالکیت اثر خودرا ثابت کنید. این مسئله مهم دیگری را حل می‎‎‎‎‎‎‎‎کند. چراکه میم‎‎‎‎‎‎کوین های ویروسی، اغلب میلیون‎‎‎‎‎‎‎‎ها بار به اشتراک گذاشته می‎‎‎‎‎‎‎‎شوند. 

پروژه هوش مصنوعی AiDoge نیز، مانند پلتفرم‎‎‎‎‎‎‎‎های مبتنی بر هوش مصنوعی دیگر، دارای یک "سیستم اعتباری" است. به این معنا که کاربران پیش از ایجاد میم‎‎‎‎‎‎کوین ها، باید اعتبار خریداری کنند. وتنها روش خرید اعتبار، توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های هوش مصنوعی است.

AiDoge با انتشار "مولد میم‎‎‎‎‎‎کوین" خود برای عموم، می‎‎‎‎‎‎‎‎تواند تقاضای زیادی را برای توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های هوش مصنوعی ایجاد کند. 

AiDoge، به تازگی پیش فروش اولیه خودرا راه اندازی کرده است. سرمایه گذاران می‎‎‎‎‎‎‎‎توانند توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های Ai را با تخفیف خریداری کنند. درحال حاضر، پیش فروش توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های AiDoge، توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های خودرا با قیمت 0.000026 دلار، ارائه می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد. این یک پیش فروش چندمرحله ای خواهد بود، بنابراین با فروش هر مرحله، قیمت‎‎‎‎‎‎‎‎ها افزایش خواهند یافت. AiDoge همچنین تایید کرده است که؛ از پس از اتمام پیش فروش، توکن‎‎‎‎‎‎‎‎ها، با قیمت 0.0000336 دلار، در صرافی‎‎‎‎‎‎‎‎ها فهرست خواهند شد. 

توجه داشته باشید که AiDoge را نباید با ArbDoge اشتباه بگیرید. چراکه نماد مشابهی دارند. پیش فروش AiDoge.Com به تازگی آغاز شده و سرمایه گذاران را با 22% تخفیف، تشویق می‎‎‎‎‎‎‎‎کند. شما می‎‎‎‎‎‎‎‎توانید از اتریوم ETH، بایننس توکن BNB و تتر USDT، و با استانداردهای ERC-20 و BEP-20، برای سرمایه گذاری در این پروژه استفاده کنید. 

درنهایت توجه داشته باشید که AiDoge یک ایردراپ را به ارزش 50میلیارد دلار، برای توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های AI، اجرا خواهد کرد. پیش نیاز شرکت در این ایردراپ، سرمایه گذاری در پیش فروش اولیه خواهد بود. که با اشتراک کد ارجاع منحصربه فرد خود، اثبات می‎‎‎‎‎‎‎‎شود. سهم کاربران از این ایردراپ، تا 50 توکن AI است (که به میزان جذب از طریق ارجاعات آن‎‎‎‎‎‎‎‎ها بستگی خواهد داشت).

2- پروژه هوش مصنوعی yPredict (با نماد YRED)

ابزار معاملاتی هوش مصنوعی ypredict

yPredict، یک پلتفرم هوش مصنوعی است که از یادگیری ماشینی (Mechine Learning) استفاده می‎‎‎‎‎‎‎‎کند، تا بازدهی سود سرمایه گذاری و تجارت در ارزهای دیجیتال را به حداکثر برساند. yPredict یک اکوسیستم هوش مصنوعی یکپارچه را توسعه داده است که به سرمایه گذاران کریپتو کمک می‎‎‎‎‎‎‎‎کند تا تصمیمات تجاری آگاهانه تری را برای افزایش بازدهی، به کار بگیرند. 

yPredict، برای دسترسی به این هدف، ویژگی‎‎‎‎‎‎‎‎های مختلفی را توسعه داده است. به عنوان مثال؛ این پلتفر، سیگنال‎‎‎‎‎‎‎‎های مبتنی بر هوش مصنوعی را توسعه داده که امتیازات اصلی قیمت گذاری را در اختیار معامله گران، قرار می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد.

یک ابزار پیشرفته براساس مدل‎‎‎‎‎‎‎‎های پیش‎‎‎‎‎‎بینی که؛ ارزهای دیجیتالی که باید معامله شوند و قیمت‎‎‎‎‎‎‎‎های ورودی و خروجی در معامله را، پوشش می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد. کاربران می‎‎‎‎‎‎‎‎توانند از این پیشنهادات استفاده کرده و آن‎‎‎‎‎‎‎‎ها را برای معاملات خود در صرافی‎‎‎‎‎‎‎‎ها، به کار ببندند.  

yPredict، همچنین احساسات بازار را تجزیه و تحلیل می‎‎‎‎‎‎‎‎کند و به کاربران در ارزیابی توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های محبوب تر در بازار، کمک می‎‎‎‎‎‎‎‎کند. این یک ویژگی اضافی است و علاوه بر تجزیه و تحلیل فنی خودکاری است که توسط هوش مصنوعی ایجاد می‎‎‎‎‎‎‎‎شود. 

این پلتفرم میانبری سریع برای معامله گران فنی (تکنیکال) فراهم می‎‎‎‎‎‎‎‎کند، چراکه به کاربران می‎‎‎‎‎‎‎‎گوید روی کدام شاخص‎‎‎‎‎‎‎‎ها، تمرکز بیشتری داشته باشند. داشبورد yPredict همچنین، الگوهای امیدوارکننده را به طور مستقل تشخیص داده و بینش بیشتری به معامله گران ارائه می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد. 

یکی از وجه تمایز های yPredict با سایر رقبا این است که؛ تحلیلگران زیادی نمی‎‎‎‎‎‎‎‎توانند الگوها و مدل‎‎‎‎‎‎‎‎های پیش‎‎‎‎‎‎بینی خودرا بفروشند. بنابراین کاربران برای خرید این مدل‎‎‎‎‎‎‎‎ها، می‎‎‎‎‎‎‎‎توانند از بین بهترین‎‎‎‎‎‎‎‎ها انتخاب کنند و انتخاب‎‎‎‎‎‎‎‎های زیادی دراختیار نخواهند داشت. 

YRED، ارزبومی و اصلی این پلتفرم است. یک توکن کاربردی که برای؛ پرداخت هزینه کارمزد‎‎‎‎‎‎‎‎ها، خرید و فروش سیگنال‎‎‎‎‎‎‎‎های معاملاتی و دسترسی به آیتم‎‎‎‎‎‎‎‎های اضافی، کاربرد دارد. 

پروژه هوش مصنوعی yPredict، به تازگی پیش فروش اولیه خودرا، آغاز کرده است و اکنون بهترین زمان سرمایه گذاری دراین پروژه می‎‎‎‎‎‎‎‎باشد. سرمایه گذاران اولیه 0.05دلار بابت هر توکن YRED می‎‎‎‎‎‎‎‎پردازند. پس از فروش این مرحله (از پیش فروش چندمرحله ای)، این مبلغ به 0,07دلار افزایش خواهد یافت. توکن‎‎‎‎‎‎‎‎های YRED پس از پشت سر گذاشتن پیش فروش، با قیمت اولیه 0.12 دلار در صرافی‎‎‎‎‎‎‎‎ها فهرست خواهند شد (این نشان دهنده 140% بازدهی برای سرمایه گذاران است). 

3-  پروژه هوش مصنوعی MultiVerse (بانماد MultiVerse )

متاورس هوش مصنوعی مولتی ورس

یک پروژه متاورسی، که بااستفاده از هوش مصنوعی به کاربران اجازه می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد دنیای اختصاصی خودرا طراحی کرده و گسترش دهند. MultiVerse (مولتی ورس)، بیش از این که روی بازی‎‎‎‎‎‎‎‎ها و شبکه‎‎‎‎‎‎‎‎های اجتماعی تمرکز کند، به یک استعاره با فواید اقتصادی و اجتماعی پایبند است. 

گروه MultiVerse می‎‎‎‎‎‎‎‎گوید :: {{ ما یک واقعیت بهتر و دوباره تصویر شده هستیم. متاورس ما، فضایی برای پرورش جامعه و ارتباطات است، جایی که فرصت‎‎‎‎‎‎‎‎ها و تاثیر واقعی در آن، رشد می‎‎‎‎‎‎‎‎کند}}.  

MultiVerse، یک پروژه متاورسی با پشتوانه هوش مصنوعی است که یک ابر سرمایه با سود اقتصادی و اجتماعی ایجاد می‎‎‎‎‎‎‎‎کند. سهامداران این پروژه شامل؛ سرمایه گذاران، کارمندان، مصرف کنندگان و مشاغل هستند. کاربران می‎‎‎‎‎‎‎‎توانند با استفاده از MultiVerse، اکوسیستم شخصی سازی شده خودرا ایجاد کنند، با افراد مشابهی دراین صنعت ملاقات کنند و تجربه ای از خرید مجازی را به دست آورند. علاوه براین، کسب و کارها و مشاغل می‎‎‎‎‎‎‎‎توانند بدون نیاز به دانش تخصصی درباره بلاکچین یا متاورس، فروشگاه خودرا راه اندازی کنند.

به صورت خلاصه MultiVerse، به کاربران امکان تعامل و دسترسی به خرد جمعی را اهدا می‎‎‎‎‎‎‎‎کند، برای ایده‎‎‎‎‎‎‎‎ها و استارت‎‎‎‎‎‎آپ ها، سرمایه جمع آوری می‎‎‎‎‎‎‎‎کند، آموزش‎‎‎‎‎‎‎‎هایی درباره متاورس و بلاکچین ارائه می‎‎‎‎‎‎‎‎دهد و درنهایت به رشد و گسترش بلاکچین کمک می‎‎‎‎‎‎‎‎کند. 

ارزدیجیتال MultiVerse برای اقتصاد این اکوسیستم طراحی شده و موارد استفاده آن شامل؛ خرید‎‎‎‎‎‎‎‎های مجازی، سرمایه گذاری و جمع آوری سرمایه برای استارت آپ های درون پلتفرم می‎‎‎‎‎‎‎‎شود.

سخن پایانی

با انتشار هوش مصنوعی ChatGPT برای عموم، صنعت هوش مصنوعی به یکی از بحث‎‎‎‎‎‎‎‎های داغ این روزها تبدیل شده است. و زمانی که این صنعت را با بلاکچین ترکیب کنیم، به یک نتیجه فوق العاده کارآمد و جذاب می‎‎‎‎‎‎‎‎رسیم. که Crypto AI نام دارد.  اگرچه هوش مصنوعی در بلاکچین، یک مفهوم نسبتا جدید و نابالغ است، بااین حال توجه‎‎‎‎‎‎‎‎های زیادی را از سمت کاربران و سازمان‎‎‎‎‎‎‎‎ها جلب کرده و امیدواریم با گذشت زمان، به بلوغ کامل رسیده و پتانسیل بالای آن مورد توجه عموم قرار بگیرد. 

دراین مقاله از عصر متاورس به معرفی 3 تا از ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی درحال توسعه پرداختیم که می‎‎‎‎‎‎‎‎توانید برای سرمایه گذاری در سال جاری به آن توجه کنید. بااین حال توجه داشته باشید که قصد این مقاله صرفا اطلاع رسانی و دراختیار گذاشتن منابع فارسی درست، برای شما عزیزان بوده، و این مقاله را به عنوان یک توصیه سرمایه گذاری درنظر نگیرید. همانطور که بارها گفته شد، سرمایه گذاری مستلزم دانش و اطلاعات کافی است و نمی‎‎‎‎‎‎‎‎توان به یک مقاله اکتفا کرد. 

شما می‎‎‎‎‎‎‎‎توانید سؤالات خودرا از طریق چت آنلاین و یا دیگر راه‎‎‎‎‎‎‎‎های ارتباطی باما درمیان گذاشته و با عضویت در خبرنامه ما در پایین صفحه، از آخرین اخبار متاورس و بلاکچین آگاه شوید. 

mehdi ahmadi

mehdi ahmadi

برنامه نویس بکند و فرانت با 3 سال سابقه کار، علاقه مند به حوزه متاورس و کریپتو و برنامه نویس سالیدیتی، عاشق نویسندگی ام و سعی دارم اطلاعات اندکم را با شما به اشتراک بگذارم

پست های مرتبط

متاورس Synergy Land + توکن های CNG و ACN - شرکت در ایردراپ
متاورس RobotEra و ارزدیجیتال TARO - راهنمای جامع
معرفی بهترین پروژه و ارزدیجیتال هوش مصنوعی - Crypto AI
پروژه هوش مصنوعی فچ Fetch.AI و ارزدیجیتال FET - راهنمای جامع
9 کاربرد هوش مصنوعی در سیستم مالی + بهترین الگوریتم های AI
هوش مصنوعی گراف The Graph و ارزدیجیتال GRT - اطلاعات بلاکچین

0 نظر ثبت شده !

نظرات خود را با ما در میان بگذارید