عصر متاورس
انتشار NFT های Disney Pinnacle - همکاری دیزنی و Dapper

انتشار NFT های Disney Pinnacle - همکاری دیزنی و Dapper

پیش گفتار 

دیزنی به Web3 می‎‎‎‎‎‎آید!

کمپانی دیزنی Disney، درحال راه اندازی یک برنامه موبایل NFT است که با مشارکت Dapper Labs، توسعه یافته. این؛ شامل مجموعه‎‎‎‎‎‎های دیجیتال منحصربه فرد می‎‎‎‎‎‎شود.

انتشار NFT های Disney Pinnacle

کمپانی دیزنی با همکاری Dapper Labs که در گذشته به دلیل همکاری برای توسعه مجموعه NFT های NBA Top Shot، محبوبیت بالایی به دست آورده بود، یک برنامه جدید NFT به نامه Disney Pinnacle را معرفی می‎‎‎‎‎‎کند.

این برنامه که برای پلتفرم‎‎‎‎‎‎های موبایل طراحی شده است، قرار است NFT های منحصربه فردی شبیه نشان ها را ارائه دهد که از بلاکچین فلو Flow، قدرت می‎‎‎‎‎‎گیرند. انتشار اولیه این NFT ها، برای اپ استور اپل، برنامه ریزی شده است. شما می‎‎‎‎‎‎توانید در وبسایت رسمی آن به لیست انتظار بپیوندید.

NFT های Disney Pinnacle، یک نسخه انحصاری دسترسی زودهنگام برای کاربران منتخب در ساعت 9 صبح داشت. پس از این، برنامه در تاریخ دیگری برای مرورگرهای وب و فروشگاه Google Play در دسترس خواهد بود. (طبق گزارشات به دست آمده از Coindesk).

فعالیت Dapper در حوزه NFT

Dapper Labs سابقه قابل توجهی در حوزه NFT دارد. آن ها پیشگام CryptoKitties (یکی از اولین ابتکارات NFT بودند که شبکه اتریوم را مسدود کرد). در بازار گاوی (صعودی) بین 2020 - 2021، Dapper با همکاری انجمن ملی بسکتبال مجموعه NBA Top Shot را راه اندازی کرد.

این پلتفرم که حول محورهای برجسته NBA نماد معاملاتی است، درطول رونق NFT به عنوان یک پلفترم برجسته ظاهر شد. درادامه Dapper با سرمایه گذاری حاصل از این موفقیت، پیشنهادات خودرا به مجموعه‎‎‎‎‎‎های دیجیتالی از لیگ‎‎‎‎‎‎های ورزشی دیگر، مانند NFL گسترش داد.

Disney Pinnacle آماده ارائه یک تجربه مشابه است، که به کاربران امکان می‎‎‎‎‎‎دهد "پین" های دیجیتالی را با ویژگی‎‎‎‎‎‎های فکری دیزنی، مبادله کنند. به این معنی که؛ شخصیت‎‎‎‎‎‎های نمادین مانند وودی و باز (داستان اسباب بازی ها)، سفیدبرفی و بیبی یودا، می‎‎‎‎‎‎توانند به مجموعه دیجیتالی تبدیل شوند.

منابع خبری: 

وبسایت خبری Crypto.new 

 سایت خبری Coindesk

⚠ توجه داشته باشید قصد این مقاله صرفا دراختیار گذاشتن ترجمه ی فارسی اخبار مهم و اطلاع رسانی بوده و مسئولیت تمام سرمایه گذاری ها برعهده شخص شما خواهد بود.⚠
mehdi ahmadi

mehdi ahmadi

برنامه نویس بکند و فرانت با 3 سال سابقه کار، علاقه مند به حوزه متاورس و کریپتو. عاشق نویسندگی ام و سعی دارم اطلاعات اندکم را با شما به اشتراک بگذارم

پست های مرتبط

بازار ارزهای هوش مصنوعی و میم کوین - بهترین عملکرد در 2024
شاخص ترس و طمع بازار کریپتو به بالاترین حد 2 ساله خود رسید
قیمت BONK می تواند افزایش یابد ؟
انتقال 60 میلیون دلار USDT از خزانه تتر به نهنگ ها
مقایسه هوش مصنوعی Gemini گوگل با GPT شرکت OpenAI
روند بازی های Web3 درسال 2024 - آینده بازی های بلاکچینی
مدیرعامل جدید بایننس کیست - آینده Binance پس از ژائو Zhao
جریمه سنگین صرافی بایننس و تاثیر آن بر بازار ارزهای دیجیتال
CoinGecko با خرید Zash تجزیه و تحلیل NFT را به دست آورد
SingularityNet و Dfinity - هوش مصنوعی غیرمتمرکز بلاکچین ICP

0 نظر ثبت شده !

نظرات خود را با ما در میان بگذارید