عصر متاورس
هک شدن توییتر صرافی کوکوین KuCoin - آخرین قربانی هکرها

هک شدن توییتر صرافی کوکوین KuCoin - آخرین قربانی هکرها

پیش گفتار 

در 24 آوریل (4 اردیبهشت 1402)، حساب توییتر کوکوین KuCoin برای مدت کوتاهی در معرض خطر فعالیت های متقلبانه قرار گرفت و منجر به از دست رفتن بیش از 22 هزار دلار از سرمایه کاربران شد. این صرافی توانست اکانت خودرا بازیابی کند و قول داد که به کاربران آسیب دیده، بازپرداخت کند. 

کوکوین به کاربران بازپرداخت می کند؟

KuCoin تایید کرد که هکرها به مدت 45 دقیقه حساب توییتر را برای فعالیت های متقلبانه تحت کنترل خود درآوردند. این شرکت افزود : 22 تراکنش درارتباط با فعالیت های کلاهبرداری اتریوم ETH و بیت‎‎‎‎‎کوین BTC را شناسایی کرده و ارزش زیان را درمجموع 22628 USDT اعلام کرده است. 

این صرافی ارزهای دیجیتال از همان زمان، حساب توییتر خودرا بازیابی کرده و تاکید کرد که این تنها کانال ارتباطی است که تحت تاثیر این کلاهبرداری قرار گرفته و سایت اصلی و سایر رسانه های اجتماعی کوکوین، ایمن هستند. 

کوکوین همچنین تضمین داد که درحین انجام تحقیقات و مسدود کردن حساب های مشکوک، به تمام کاربران آسیب دیده، سرمایه از دست رفته را بازپرداخت کند. و قول داد که امنیت این صرافی را برای فعالیت های مشابه در آینده افزایش دهد. 

در دام کلاهبرداری ها نیافتید

تحقیقات نشان می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎دهد که هکرها حساب های برجسته را شناسایی کرده و با وعده ارسال هدایای جعلی، سرمایه آن هارا سرقت کرده اند. 

طبق گزارشات CryptoPotato، در گذشته نیز هکرها یک حساب توییتر متعلق به دانته دیسپارت (Dante Disparte)، مدیر ارشد استراتژی Circle را برای تبلیغ یک ایردراپ جعلی، ربودند. همچنین شاهد از دست رفتن حساب توییتر News24 برای فشردن ایردراپ XRP (ریپل)، بوده ایم. رابینهود نیز، قربانی دیگری بود که دید از حساب توییتر خود، برای اعلام توکنی که ظاهرا توسط این پلتفرم ایجاد شده است، استفاده می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎شود. 

نویسنده : رابینهود Rabinhood، یک پلتفرم معاملاتی برای سهام و بخشی از ارزهای دیجیتال است.

به جامعه کریپتو توصیه می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎کنم که توکن های خودرا برای افرادی که وعده افزایش بازدهی می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎دهند، ارسال نکنند. همچنین توصیه می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎کنم با لینک های مشکوکی که سعی در جعل لینک های واقعی دارند، به صورت محتاطانه عمل کنید و روی هر لینکی، کلیک نکنید. 

منبع خبری : وبسایت CryptoPotato.Com 

⚠ توجه داشته باشید قصد این مقاله صرفا دراختیار گذاشتن ترجمه ی فارسی اخبار مهم و اطلاع رسانی بوده و مسئولیت تمام سرمایه گذاری ها برعهده شخص شما خواهد بود.⚠
mehdi ahmadi

mehdi ahmadi

برنامه نویس بکند و فرانت با 3 سال سابقه کار، علاقه مند به حوزه متاورس و کریپتو و برنامه نویس سالیدیتی، عاشق نویسندگی ام و سعی دارم اطلاعات اندکم را با شما به اشتراک بگذارم

پست های مرتبط

جعل هویت هوش مصنوعی DeeFake در صرافی ارزدیجیتال - بایننس
هاسکینسون - کاردانو و ارزدیجیتال ADA غیرمتمرکزترین در کریپتو
هشدار ایلان ماسک به سرمایه گذاران دوج کوین DogCoin
5 ارز دیجیتال برتر - هوش مصنوعی چت جی پی تی ChatGPT می گوید
شیبااینو با سوزاندن 3 میلیارد SHIB بالاترین رکورد را ثبت کرد
میکردائو - انتشار نقشه راه MakerDAO برای توسعه هوش مصنوعی AI
بایننس به نقض تحریم روسیه متهم شد - تقاضای Biance از کاربران
کسب درآمد از توییتر - اقدام جدید ایلان ماسک
هک شدن توییتر صرافی کوکوین KuCoin - آخرین قربانی هکرها
سولانا موبایل - عرضه گوشی هوشمند ساگا Saga سازگار با Web 3

0 نظر ثبت شده !

نظرات خود را با ما در میان بگذارید